HAKKIMIZDA

Bugün 8 ayrı noktada 3.000m² satış alanında ve online mağazası www.sportsmarketim.com olan, 50’ye yakın çalışanıyla dünyanın lider spor giyim markası adidas ve reebok,kappa,diadora,slazenger,dunlop,lee coper,no fear,umbro gibi markların ürünlerini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki müşterileriyle buluşturan Junıar MC Ltd., 92’li yılların başında kuruldu.

Yorulmadan ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz online satış kanalımız www.sportsmarketim.com üzerinde satışa sunulan tüm ürünlerin orijinalliği Junıor MC Ltd. ve mevcut markalar tarafından güvence altındadır.

Perakende ve toptan satış sektöründeki 30 yıllık tecrübesi ve yeni nesil yöneticileri ile birlikte online mağazası olan www.sportsmarketim.com aracılığıyla tüm KKTC'ye 1992 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Kadınlara, erkeklere, gençlere ve çocuklara özel birçok marka ve ürünü bünyesinde barındıran firmamız online mağazası ile birlikte fiziki mağazalarında da müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Junıar MC Ltd, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Gazimağusa ve Lefkoşa şehirlerinde spor ve moda tutkunu müşterilerine adidas ve Reebok olmak üzere dünyaca ünlü iki markalar ile hizmet vermektedir.

Hizmete başladığı ilk yıllardan bu yana müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız, kaliteli ürün ve dürüst ticaret anlayışıyla sizlerin sayesinde her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

ŞUBELERİMİZ

title
title
title
title
title
title
title
title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR